0 prona te gjetura

Shesim Vile 1 kat ne Golem

ID : 047KV087

Kavaje, Shesim Vile 1 kat ne Golem. Vile me siperfaqe 87m2, dhe truall me siperfaqe 260m2 eshte e shtruar ne pllake, organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 WC dhe 1 verande. Vila eshte totalisht e mobiluar, 2 AC, 1 parkim personal, orietohet ne Jug-Lindje-Veri.
Cmimi 65000 Euro.

Adresa :

Golem
Kavaje

Qyteti : Kavaje

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Cmimi 65 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 87 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati N/A
Nr i kateve 1
Orientimi Lindje Jug Veri

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate