0 prona te gjetura

Shesim Restorant ne Rr. Llazo Pulluqi, prane Parkut Rinia

ID : 077KO196

Korce, Shesim Restorant ne Rr. Llazo Pulluqi, prane Parkut Rinia. Ambient me siperfaqe 196m2, i shtruar me parket organizohet ne 1 salle, 1 kuzhine dhe 4 WC. Ambienti eshte totalisht i mobiluar, ka sistem aspirim-kondicionimi, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 237750 Euro.

Adresa :

Rruga Llazo Pulluqi
Korçë

Qyteti : Korçë

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 237 750 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 196 m²
Zyra 2
Banjo 4
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate