0 prona te gjetura

Shesim Ambient Biznesi ne Shijak, prane 4 Rrugeve

ID : 098DR530

Durres, Shesim Ambient Biznesi ne Shijak, prane 4 Rrugeve. Ambient me siperfaqe 530m2 dhe truall me siperfaqe 810m2, ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 250000 Euro.

Adresa :

Shijak
Durres

Qyteti : Durres

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 250 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 530 m²
Dhoma 3
Banjo 3
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate