0 prona te gjetura

Shesim Vile 2 kat ne Rr. Elbasanit, prane TEG

ID : 040TR290

Tirane, Shesim Vile 2 kat ne Rr. Elbasanit, prane TEG. Vile me siperfaqe 290m2 dhe truall me siperfaqe 5500m2 organizohet me shkalle te brendshme. Vila ka 1 bodrum, 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe 2 WC, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 811000 Euro.

Adresa :

Rruga e Elbasanit
Tirane

Qyteti : Tirane

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 811 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 290 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati N/A
Nr i kateve 2
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate