0 prona te gjetura

Shesim Vile 2 kat ne Domje, prane Brunes

ID : 2192TR250

Tirane, Shesim Vile 2 kat ne Domje, prane Brunes. Vile me siperfaqe 250m2, e shtruar ne pllake dhe truall me siperfaqe 1000m2, organizohet me shkalle te brendshme. Vila ka 4 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 kuzhine dhe 2 WC, eshte gjysem e mobiluar, orientohet ne Jug-Lindje-Veri-Perendim.
Cmimi 150000 Euro.

Adresa :

Domje
Tirane

Qyteti : Tirane

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim

Info Financiare :

Cmimi 150 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 250 m²
Dhoma 4
Banjo 2
Kati N/A
Nr i kateve 2
Orientimi Lindje Jug Veri Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate