0 prona te gjetura

Shesim Vile 3 kat ne Rr. Lord Bajron

ID : 2175112200

Tirane, Shesim Vile 3 kat ne Rr. Lord Bajron. Vile me siperfaqe 200m2, e shtruar ne pllake dhe parket dhe oborr me siperfaqe 240m2 organizohet me shkalle te brendshme dhe te jashtme. Kati i 1-re ka 1 dhome ndenje, 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 1WC. Kati i 2-te ka 1 dhome ndenje, 1 dhome gjumi dhe 1WC. Kati i 3-te ka 2 hapesira, 1WC dhe 1 Blk. Vila shitet e mobiluar, ka 1 AC, mundesi parkimi, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 200000 Euro.

Adresa :

Rruga Lord Bajron
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 11/2

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 200 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 200 m²
Dhoma 3
Banjo 3
Kati N/A
Nr i kateve 3
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate