0 prona te gjetura

Shesim Objekt Biznesi 5 kat ne Autostraden Tirane-Durres, prane QTU-se

ID : 151TR5000

Tirane, Shesim Objekt Biznesi 5 kat ne Autostraden Tirane-Durres, prane QTU-se. Objekt me siperfaqe 5000m2 organizohet ne disa zyra dhe salla mbledhjesh. Objekti ka fasade xhami, mundesi reklamimi dhe mundesi parkimi, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 1200 Euro/m2.

Adresa :

Autostrada Tirane - Durres
Tirane

Qyteti : Tirane

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 6 000 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 5 000 m²
Banjo 0
Kati N/A
Nr i kateve 5
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate