0 prona te gjetura

Shesim Objekt Biznesi ne Vaqarr

ID : 3161TR1237

Tirane, Shesim Objekt Biznesi ne Vaqarr. Objekt me siperfaqe 1237m2 dhe truall me siperfaqe 4990m2 dhe eshte i rrethuar dhe ndodhet buze rruge. Objekti aktualisht sherben si Show Room dhe Servis makinash, me dokumenta te rregullta pronesie .
Cmimi 2100000 Euro.

Adresa :

Vaqarr
Tirane

Qyteti : Tirane

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 2 100 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 1 237 m²
Banjo 0
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate