0 prona te gjetura

Shesim Vile 2 kat ne Peze Helmes

ID : 002TR250

Tirane, Shesim Vile 2 kat ne Peze Helmes. Vile me siperfaqe 250m2 dhe truall me siperfaqe 1500m2 organizohet ne 2 apartamente 2+1 dhe 1 bodrum me siperfaqe 125m2. Vila orientohet ne Veri-Perendim, Jug-Lindje.
Cmimi 280000 Euro.

Adresa :

Peze Helmes
Tirane

Qyteti : Tirane

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 280 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 250 m²
Dhoma 4
Banjo 2
Kati N/A
Nr i kateve 2
Orientimi Lindje Jug Veri Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate