0 prona te gjetura

Shesim Vile 2 kat ne Berzhite

ID : 003TR160

Tirane, Shesim Vile 2 kat ne Berzhite. Vile me siperfaqe 160m2, e shtruar ne pllake dhe parket dhe oborr te glelberuar me siperfaqe 1200m2 organizohet me shkalle te brendshme. Kati i 1-re ka 1 dhome ndenje, 1 dhome gatimi dhe 1 WC. Kati i 2-te ka 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 WC dhe 1 Verande. Vila eshte totalisht e mobiluar me sistem ngrohes qendror dhe oxhak funksional, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 150000 Euro.

Adresa :

Berzhite
Tirane

Qyteti : Tirane

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 150 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 160 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati N/A
Nr i kateve 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate