0 prona te gjetura

Shesim Vile 4 kat ne Rr. Don Bosko, prane Vizion +

ID : 011111560

Tirane, Shesim Vile 4 kat ne Rr. Don Bosko, prane Vizion +. Vile me siperfaqe 560m2 e shtruar ne pllake dhe oborr me siperfaqe 250m2 organizohet me shkalle te jashtme. Kati i 1-re sherben si ambient biznes, 3 katet e tjera organizohen ne 3+1+3WC+2Blk, me dokumenta te rregullta pronesie. Orientohet ne Jug-Lindje-Veri.
Cmimi 700000 Euro. I negociueshem.

Adresa :

Rruga Don Bosko
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 11/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 650 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 560 m²
Dhoma 9
Banjo 0
Kati N/A
Nr i kateve 4
Orientimi Lindje Jug Veri
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate