0 prona te gjetura

Shesim Vile 3 kat ne Rr. Naim Frasheri, prane 21 Dhjetorit

ID : 012071210

Tirane, Shesim Vile 3 kat ne Rr. Naim Frasheri, prane 21 Dhjetorit. Vile 3 kat me siperfaqe 210m2 eshte e shtruar ne pllake dhe organizohet me shkalle te jashtme. Kati i 1-re ka 3 ambiente sherbimi dhe 1 WC. Kati i 2-te ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe 1 WC. Kati i 3-te ka 1 hapesire, 1 WC dhe 1 Verande. Vila ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 350000 Euro. I negociueshem.

Adresa :

Rruga Naim Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/1

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 350 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 210 m²
Dhoma 2
Banjo 3
Kati N/A
Nr i kateve 3
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate