0 prona te gjetura

Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Shkelqim Fusha, prane Mbikalimit te Kopshtit Botanik

ID : 3160F090

 

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Shkelqim Fusha, prane Mbikalimit te Kopshtit Botanik. Ambient me siperfaqe 90m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 2 WC, ka pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklamimi, me dokumenta te rregullta pronesie. Orientohet ne Lindje.
Cmimi 150000 Euro.

 

Adresa :

Rruga Shkelqim Fusha
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 150 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 90 m²
Dhoma 1
Banjo 0
Kati 0
Orientimi Lindje
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate