0 prona te gjetura

Shesim Truall ne Mezez, prane Top Channel

ID : 054TR1000

Tirane, Shesim Truall ne Mezez, prane Top Channel. Truall me siperfaqe 250m2 dhe Toke Are me siperfaqe 750m2 ndodhet 1km larg nga rruga kryesore. Brenda ne traull ka nje ndertim 1 kat, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 100000 Euro.

Adresa :

Mezez
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Kashar

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 100 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 1 000 m²
Banjo 0
Kati N/A
Nr i kateve 1
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate