0 prona te gjetura

Shesim Vile 3 Kate ne Rr. 3 Vellezerit Kondi, prane Bllokut te Vilave Amerikane

ID : 039025490

Tirane, Shesim Vile 3 Kate ne Rr. 3 Vellezerit Kondi, prane Bllokut te Vilave Amerikane. Vile me siperfaqe totale ndertimi 490m2, e shtruar ne pllake dhe oborr me siperfaqe 300m2 organizohet ne 3 kate me shkalle te brendshme. Kati i 1-re me siperfaqe 200m2 perbehet nga nje garazh dhe 1 WC. Kati i 2-te perbehet nga 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 garderobe dhe 2 WC. Kati i 3-te perbehet nga 3 dhoma gjumi, 1 WC, 1 lavanderi dhe 2 Blk. Vila shitet pjeserisht e mobiluar, 7 AC, orientohet ne Veri-Lindje-Jug-Perendim, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 260000 Euro. I negociueshem.

Adresa :

Rruga 3 Vellezerit Kondi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/5

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 260 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 490 m²
Dhoma 4
Banjo 0
Kati N/A
Nr i kateve 3
Orientimi Lindje Jug Veri Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate