0 prona te gjetura

Shesim Truall ne Rr. Staver Naco, ne Zonen Industriale

ID : 4091BR10000

Berat, Shesim Truall ne Rr. Staver Naco, ne Zonen Industriale. Truall me siperfaqe totale 10000m2 dhe objekt me siperfaqe 4760m2 sherben si fabrike e perpunimit te ullirit, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 550000 Euro. I negociueshem.

Adresa :

Rruga Staver Naco
Berat

Qyteti : Berat

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 550 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 10 000 m²
Banjo 0
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate