0 prona te gjetura

Shesim Vile 1 kat ne Shkoze

ID : 017012290

Tirane, Shesim Vile 1 kat ne Shkoze. Vile me siperfaqe 290m2 dhe truall me siperfaqe 1000m2. Vila eshte e organizuar ne dhome ndenje, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 wc, 3 bll. Vila eshte ndertim i ri, ka sistem ngrohje qendror, oborr te shtruar, e rrethuar me mur. Toka ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 170000 Euro. I negociueshem.

Adresa :

Shkoze
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 1/2

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Cmimi 170 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 290 m²
Dhoma 4
Banjo 0
Kati N/A
Nr i kateve 1
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate