0 prona te gjetura

Shesim Vile 2 kat ne Rr. Ali Shefqeti, prane shkolles Abdulla Keta

ID : 022D300

Tirane, Shesim Vile 2 kat ne Rr. Ali Shefqeti, prane shkolles Abdulla Keta. Vile 2 kat me siperfaqe 300m2 dhe oborr me siperfaqe 325m2, eshte e shtruar ne pllake. Vila organizohet me shkalle te brendshme, Kati I ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 WC, 1 ballkon. Kati II ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 WC, 1 ballkon. Papafingo bosh, me oxhak funksinal, 4 poste mundesi parkimi, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 160000 Euro. I negociueshem. 

Adresa :

Rruga Ali Shefqeti
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Dajt

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Cmimi 160 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 300 m²
Dhoma 7
Banjo 2
Kati N/A
Nr i kateve 2
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate