0 prona te gjetura

Shesim Truall ne Gur

ID : 4085LU11200

Lushnje, Shesim Truall ne Gur. Truall me siperfaqe 11200m2 ndodhet buze rruges kryesore. Ne truall ka 3 godina me siperfaqe 224m2, 231m2 dhe 40m2, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 15 Euro/m2.

Adresa :

Gur
Lushnjë

Qyteti : Lushnjë

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Cmimi 168 000 €

Detajet :

Siperfaqe 11 200 m²
Banjo 0
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate