0 prona te gjetura

Shesim Vile 3 kat ne Rr. Irfan Tomini, Blloku i Vilave Selite

ID : 023054515

Tirane, Shesim Vile 3 kat ne Rr. Irfan Tomini, Blloku i Vilave Selite. Vile 3 kat me siperfaqe ndertimi 515m2 dhe oborr me siperfaqe 130m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket. Vila organizohet me shkalle te jashtme te mbuluara: Kati -1 eshte bodrum me siperfaqe 90m2, i shtruar ne pllake. Kati I ka 3 dyqane + 1 garsoniere. Kati II ka 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 WC, 1 ballkon. Kati III ka 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 WC, 1 ballkon. Vila ka 2 poste mundesi parkimi dhe eshte me dokumeta te rregullta pronesie. 
Cmimi 450000 Euro. I negociueshem.

Adresa :

Rruga Irfan Tomini
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/4

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 450 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 515 m²
Dhoma 13
Banjo 0
Kati N/A
Nr i kateve 2
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate