0 prona te gjetura

Shesim Vile 3 kat ne Rr. Muhamet Qemal Ataturku, ne Kamez

ID : 026K300

Tirane, Shesim Vile 3 kat ne Rr. Muhamet Qemal Ataturku, ne Kamez. Vile me siperfaqe 300m2 dhe oborr me siperfaqe 200m2, eshte e shtruar ne parket. Vila oranizohet me shkalle te brendshme : Kati i I ka 1 dhome gatimi, 1 dhome ndenje, 1 WC dhe 1 verande. Kati i II ka 1 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 WC dhe 1 ballkon. Kati i III ka 1 sallon , 1 ballkon, me oborr te gjelberuar, mundesi parkimi per dy makina. Vila eshte me dokumeta te rregullta pronesie. 
Cmimi 190000 Euro. 

Adresa :

Rruga Mustafa Qemal Ataturk
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Kamez

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 190 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 300 m²
Dhoma 8
Banjo 0
Kati N/A
Nr i kateve 3
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate