0 prona te gjetura

Shesim Vile 2 kat ne Rr. Mustafa Qemal Ataturku, ne Kamez

ID : 027K220

Tirane, Shesim Vile 2 kat ne Rr. Mustafa Qemal Ataturku, ne Kamez. Vile me siperfaqe 220m2 dhe oborr me siperfaqe 100m2, eshte e shtruar ne pllake. Vila oranizohet me shkalle te brendshme : Kati i I ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 WC dhe 1 verande. Kati i dyte ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 WC dhe 1 verande. Vila eshte me dokumeta te rregullta pronesie, mundesi parkimi. 
Cmimi 70.000 Euro. 

Adresa :

Rruga Mustafa Qemal Ataturk
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Kamez

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 70 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 220 m²
Dhoma 6
Banjo 0
Kati N/A
Nr i kateve 2
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate