0 prona te gjetura

Shesim Vile 3 kat ne Rr. Elbasanit, prane pallatit te Brigadave

ID : 029F640

Tirane, Shesim Vile 3 kat ne Rr. Elbasanit, prane pallatit te Brigadave. Vile me siperfaqe ndertimi 640m2 dhe siperfaqe trualli 500m2, , eshte e shtruar ne pllake dhe parket. Vila organizohet me shkalle te brendshme: Kati i 1-re ka garazh, 1 WC, 1 salle lojrash. Kati i 2-te ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, dhoma gatimi, 1 dhome ngrenje, 1 WC, 1 zyre. Kati i 3-te ka 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2WC, 1Blk dhe verande. Vila ka punime cilesore, e rrethuar me oborr te gjelberuar, me pishine personale, mundesi parkimi,me dokumeta te rregullta pronesie. Ndodhet ne nje zone te qete, larg zhurmes se Qytetit dhe vetem 10 minuta larg qendres se Tiranes
Cmimi 400.000 Euro.

Adresa :

Sauk
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Cmimi 400 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 640 m²
Dhoma 8
Banjo 0
Kati N/A
Nr i kateve 3
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate