0 prona te gjetura

Shesim Vile 3 kat ne Kashar

ID : 032K405

Tirane, Shesim Vile 3 kat ne Kashar. Vile 3 kat me siperfaqe ndertimi 405m2, dhe oborr me siperfaqe 315m2, eshte e shtruar me pllake. Vila organizohet me shkalle te jashtme : Kati Pare ka 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 WC. Kati i dyte ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 WC, 1 ballkon. Kati i trete ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 WC, 1 ballkon. Vila ka oborr te gjelberuar dhe dokumenta te rregullta trualli.
Cmimi 200000 Euro.

Adresa :

Kashar
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Kashar

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 200 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 405 m²
Dhoma 10
Banjo 0
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate