0 prona te gjetura

Shesim Toke ne Mborje

ID : 019KO15678

Korce, Shesim Toke ne Mborje. Toke me siperfaqe 15678m2. Toka mund te ndahet dhe te shitet me pjese, me dokumeta te rregullta pronesie.
Cmimi 100 Euro/m2.

Adresa :

Mborje
Korçë

Qyteti : Korçë

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 1 567 800 €

Detajet :

Siperfaqe 15 678 m²
Banjo 0
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate