0 prona te gjetura

Shesim Apartament 3+1 ne Bulevardin Gjergj Fishta.

ID : 256071135

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Bulevardin Gjergj Fishta. Apartament 3+1+1 kuzhine +2Wc+2Bll, me siperfaqe 135 m2 i shtruar ne pllake dhe ne parket, ndodhet ne nje pallat te ri. Apartamenti ka k/bufe, 4AC, orientohet ne Jug-Lindje-Perendim, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 2000 Euro/m2

Adresa :

Bulevardi Gjergj Fishta
Tirane

Qyteti : Tirane

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 270 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 135 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 10
Nr i kateve 10
Orientimi Jugperendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate