0 prona te gjetura

Shesim Truall ne Bultice Vaqarr

ID : 4056TR4790

Tirane, Shesim Truall ne Bultice Vaqarr. Truall me siperfaqe 4790m2 eshte buze rruges kryesore, 7 km larg nga Tirane. Mbi truall eshte e ndertuar dhe nje pike Karburanti ne gjendje pune, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi i Truallit 50000 Leke/m2.
Cmimi i Karburantit 25000 Euro.

Adresa :

Bultice Vaqarr
Tirane

Qyteti : Tirane

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Cmimi 1 710 714 €

Detajet :

Siperfaqe 4 790 m²
Banjo 0
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate