0 prona te gjetura

Shesim Vile 2 Kate ne Qerret, prane Mak Albania

ID : 037KV150

Kavaje, Shesim Vile 2 Kate ne Qerret, prane Mak Albania. Vila me siperfaqe totale ndertimi 150m2, e shtruar ne pllake dhe parket dhe siperfaqe trualli 250m2, eshte e ndare ne 2 kate. Kati 1-re, me siperfaqe 70m2 organizohet ne 1 sallon, 1 dhome gjumi dhe 1 WC. Kati i 2-te, me siperfaqe 80m2 organizohet ne 1 sallon, 2 dhoma gjumi dhe 1 WC. Vila shitet totalisht e mobiluar, 3 AC.
Cmimi 240000 Euro. I negociueshem.

Adresa :

Qerret
Kavaje

Qyteti : Kavaje

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 240 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 150 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati N/A
Nr i kateve 2
Orientimi Lindje Jug Veri Perendim
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate