0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Margarita Tutulani

ID : 210052091

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Margarita Tutulani. Apartament 2+1+2wc+2bll, me siperfaqe 91m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Apartamenti shitet bosh, ka mundesi parkimi.
Cmimi 1250 Euro/m2.

Adresa :

Rruga Margarita Tutulani
Tirane

Qyteti : Tirane

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 113 750 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 91 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 2
Orientimi Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate