0 prona te gjetura

Shesim Toke Are ne Autostraden Tirane-Durres, km 16

ID : 4027TR30000

Tirane, Shesim Toke Are ne Autostraden Tirane-Durres, km 16. Toke me siperfaqe 30000m2 ndodhet buze rruge dhe ka mundesi zgjerimi deri ne 100000m2, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 25 Euro/m2.

Adresa :

Autostrada Durres-Tirane, km 6
Tirane

Qyteti : Tirane

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Cmimi 750 000 €

Detajet :

Siperfaqe 30 000 m²
Banjo 0
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate