0 prona te gjetura

Shesim Toke Are ne Shkoze

ID : 053012400

Tirane, Shesim Toke Are ne Shkoze. Toke me siperfaqe 400m2 ndodhet prane rruges kryesore. Toka mund te ndahet dhe te shitet ne dy pjese, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 50000 Euro.

Adresa :

Shkoze
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 1/2

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Cmimi 50 000 €

Detajet :

Siperfaqe 400 m²
Banjo 0
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate