0 prona te gjetura

Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Pjeter Budi, prane Kompleksit Ana

ID : 3157025650

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Pjeter Budi, prane Kompleksit Ana. Ambient me siperfaqe 650m2 ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Ambienti ka pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklamimi.
Cmimi 1500 Euro/m2.

Adresa :

Rruga Pjeter Budi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/5

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 975 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 650 m²
Zyra 1
Banjo 0
Kati 1
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate