0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Lagjen 13, tek Apollonia

ID : 055DR079

Durres, Shesim Apartament 2+1 ne Lagjen 13, tek Apollonia. Apartament 2+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 79m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri. Apartament eshte totalisht i mobiluar, orjentohet ne Jug – Lindje dhe ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 550 Euro/m2.

Adresa :

Lagja 13, Apolloni
Durres

Qyteti : Durres

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 43 450 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 79 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 8
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate