0 prona te gjetura

Shesim Truall ne Autostraden Tirane- Durres

ID : 021TR15726

Tirane, Shesim Truall ne Autostraden Tirane- Durres. Truall me siperfaqe 15726m2 eshte i niveluar dhe i rrethuar me mur. Toka mund te shitet me siperfaqe te ndara, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 130 Euro/m2.

Adresa :

Autostrada Tirane - Durres
Tirane

Qyteti : Tirane

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 2 044 380 €

Detajet :

Siperfaqe 15 726 m²
Banjo 0
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate