0 prona te gjetura

Shesim Truall ne Lunder, prane Blur

ID : 023TR500

Tirane, Shesim Truall ne Lunder, prane Blur. Truall me siperfaqe 500m2 eshte i niveluar dhe i rrethuar me mur, ndodhet buze rruges kryesore, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 140 Euro/m2.

Adresa :

Lunder
Tirane

Qyteti : Tirane

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Cmimi 70 000 €

Detajet :

Siperfaqe 500 m²
Banjo 0
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate