0 prona te gjetura

Shesim Toke Are ne Berzhite

ID : 027TR3000

Tirane, Shesim Toke Are ne Berzhite. Toke me siperfaqe 3000m2 eshte e niveluar dhe e rethuar me mur, ka akses te drejteperdrejte me rrugen kryesore, me dokumeta te rregullta pronesie.
Cmimi 70 Euro/m2. I negociueshem.

Adresa :

Berzhite
Tirane

Qyteti : Tirane

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Cmimi 210 000 €

Detajet :

Siperfaqe 3 000 m²
Banjo 0
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate