0 prona te gjetura

Shesim Truall ne Rr. Liqeni i Thate

ID : 028F500

Tirane, Shesim Truall ne Rr. Liqeni i Thate. Truall me siperfaqe 500m2 eshte i niveluar dhe i rrethuar me mur, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 90.000 Euro.

Adresa :

Rruga Liqeni i Thate
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 90 000 €

Detajet :

Siperfaqe 500 m²
Banjo 0
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate