0 prona te gjetura

Shesim Toke ne Kashar

ID : 035TR1650

Tirane, Shesim Toke ne Kashar. Toke me siperfaqe 1650m2 eshte e niveluar dhe ka akses te drejteperdrejte ne rrugen kryesore, me dokumeta te rregullta pronesie.
Cmimi 100 Euro/m2.

Adresa :

Kashar
Tirane

Qyteti : Tirane

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Cmimi 165 000 €

Detajet :

Siperfaqe 1 650 m²
Banjo 0
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate