0 prona te gjetura

Shesim Toke-Are ne Fshatin Picare

ID : 4003V23160

Tirane, Shesim Toke-Are ne Fshatin Picare. Toke me siperfaqe 23160m2 ndodhet 70m larg nga autostrada Tirane-Durres dhe eshte e pershtatshme per ndertim. Toka ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 80 Euro/m2.

Adresa :

Picare
Vore

Qyteti : Vore

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 1 852 800 €

Detajet :

Banjo 0
Kati N/A
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate