0 prona te gjetura

Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Sulejman Delvina

ID : 3025052082

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Sulejman Delvina. Ambient me siperfaqe 82m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Ambienti ka pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklamimi, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 460000 Euro.

Adresa :

Rruga Sulejman Delvina
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 460 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 82 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate