0 prona te gjetura

Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Viktor Eftimiu, ne bllokun Vasil Shanto

ID : 3003053180

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Viktor Eftimiu, ne bllokun Vasil Shanto. Ambient me siperfaqe 180m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne bodrumin e nje pallat te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire te vetme dhe 1 WC.
Cmimi 1000 Euro/m2, I negociueshem.

Adresa :

Rruga Viktor Eftimiu
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Info Financiare :

Cmimi 180 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 180 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati -1
Orientimi Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate