0 prona te gjetura

Shesim Dyqan ne Rr. Perlat Rexhepi, prane fakultetit Juridik

ID : 3023051138

Tirana, Shesim Dyqan ne Rr. Perlat Rexhepi, prane fakultetit Juridik. Dyqan me siperfaqe 138m2 dhe verande me siperfaqe 125m2 ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti ka fasade xhami, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 2400 Euro/m2.

Adresa :

Rruga Perlat Rexhepi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 331 200 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 138 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate