0 prona te gjetura

Shesim Apartament 2+1 ne Bulevardin Bajram Curri, prane Pallateve Agimi

ID : 228051103

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Bulevardin Bajram Curri, prane Pallateve Agimi. Apartament 2+1+WC+Blk me siperfaqe 103m2 i shtruar me pllake ndodhet ne katin e 3-te nje pallati ekzistues totalisht i rikonstruktuar. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne, i pajisur me 3AC. Apartamenti ka orientim Veri - Lindje dhe pamje shume te bukur te Tiranes, ka dokumenta te rregullta pronesi.
Cmimi 145000 Euro. 

Adresa :

Bulevardi Bajram Curri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 145 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 103 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 3
Orientimi Verilindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate