0 prona te gjetura

Shesim Dyqan ne Rr. Dibres

ID : 3031041023

Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. Dibres. Dyqan me siperfaqe 23m2, i shtruar ne pllake ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te ri. Dyqani ka fasade xhami dhe mundesi reklamimi.
Cmimi 1800 Euro/m2.

Adresa :

Rruga e Dibres
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 4/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Parkim
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 41 400 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 23 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate