0 prona te gjetura

Shesim Zyre ne Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane

ID : 3033021078

Tirane, Shesim Zyre ne Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane. Ambient me siperfaqe 78m i shtruar me parket ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ambienti eshte i organizuar ne 2 hapesire dhe 1 WC, orientohet ne Veri-Lindje.
Cmimi 2400 Euro/m2.

Adresa :

Rruga e Elbasanit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Cmimi 187 200 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 78 m²
Zyra 2
Banjo 1
Kati 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate