0 prona te gjetura

Shesim Lokal ne Rr. Vaso Pasha

ID : 3044051074

Tirane, Shesim Lokal ne Rr. Vaso Pasha. Lokal me siperfaqe 74m2 eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne nje pallat te ri. Lokali organizohet ne 2 ambiente, kati perdhe dhe bodrum qe lidhem ne njeri-tjetrin me shkalle te brendshme, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 230.000 Euro.

Adresa :

Rruga Vaso Pasha
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke

Info Financiare :

Cmimi 230 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 74 m²
Zyra 2
Banjo 1
Kati -1 dhe 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate