0 prona te gjetura

Shesim Dyqan ne Rr. 4 Deshmoret, prane shkolles Partizani

ID : 3048082070

Tirane, Shesim Dyqan ne Rr. 4 Deshmoret, prane shkolles Partizani. Dyqan me siperfaqe 70m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani dy hyrje, nje nga rruga kryesore dhe nje nga pallatet, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 2000 Euro/m2.

Adresa :

Rruga 4 Deshmoret
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 8/2

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 140 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 70 m²
Zyra 1
Banjo 0
Kati 0
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate