0 prona te gjetura

Shesim Ambient Zyre Rr. Barrikadave

ID : 3049091055

Tirane, Shesim Ambient Zyre Rr. Barrikadave. Ambient me siperfaqe 55m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje qendre tregtare. Ambienti eshte i mobiluar, ka sistem qendror ngrohje-ftohje, ka pamje nga rruga kryesore, fasade xhami dhe mundesi rreklamimi.
Cmimi 130000 Euro.

Adresa :

Rruga e Barrikadave
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 130 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 55 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate