0 prona te gjetura

Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Durresit, Laprake

ID : 3050111110

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Durresit, Laprake. Ambient me siperfaqe 110m2 i shtruar ne pllake, eshte gjysem bodrum, ndodhet ne nje pallat te ri. Ambienti ka pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklamimi.
Cmimi 1500 Euro/m2.

Adresa :

Rruga e Durresit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 11/1

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 165 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 110 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati -1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate