0 prona te gjetura

Shesim Dyqan ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane ish-Ekspozites

ID : 3056071070

Tirane, Shesim Dyqan ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane ish-Ekspozites. Dyqan me siperfaqe 70m2, i shtruar ne pllake, eshte gjysem bodrum dhe ndodhet ne nje pallat te ri. Dyqani ndodhet buze rruges kryesore me fasade xhami.
Cmimi 2500 Euro/m2.

Adresa :

Bulevardi Gjergj Fishta
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/1

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Cmimi 175 000 €

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 70 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati -1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate